JAKOU KLIMATIZACI

Jakou klimatizaci a za kolik?

Toto je nejčastější dotaz zákazníka, který se rozhodl pro pořízení klimatizace a neví pro kterou se v rozmanité nabídce rozhodnout, proto jsme pro Vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. Jedná se pouze o obecné doporučení pro výbr klimatizace a proto není možné rozhodnout se jen na jeho základě. Doporučujeme finální rozhodnutí konzultovat s odborníkem a předejít tak nepříjemnému zklamání.

Platit by měly asi tyto zásady:

  • Zvolit vhodně typ klimatizace nástěnná, mobilní, kazetová...
  • S ohledem na tepelnou zátěž klimatizovaného prostoru (doporučujeme odborný výpočet) poté navrhnout optimální velikost klimatizace resp. chladící výkon zařízení.
  • V případě rozhodnutí pro pevnou klimatizaci se doporučuje technická prohlídka odborníkem, který stanový vhodné umístění klimatizace a upřesní také způsob instalace Vaší nové klimatizace.
  • Odbornou technickou prohlídku včetně stanovení cenové nabídky naše společnost provede ráda zcela ZDARMA!

V této souvislosti bychom rádi varovali zákazníka před nákupem nekvalitních a neznačkových klimatizačních zařízení, které se v poslední době objevují i v supermarketech s potravinami. Tato zařízení jsou navržena s cílem dosažení co možná nejnižší prodejní ceny a jsou sestaveny z nekvalitních komponentů (elektronika, kompresor...), proto u nich nelze očekávat ani zaručit dlouhodobý bezproblémový provoz (včetně splnění hlukových norem). V neposlední řadě je důležitá odborná montáž a tím i garance dlouhodobé záruky!!!